【PAO】双赛周&@普罗米修斯后球迷点评 - 篮球公园(Basketball)版 - 北大未名BBS
返回本版
1
/ 1
跳转

【PAO】双赛周&@普罗米修斯后球迷点评

[复制链接]
楼主

Nocchiere [离线]

皮亚琴察的鱼

6.0石炭纪

发帖数:7718 原创分:21
<ASCIIArt> 1楼

BasketForum 摩纳哥&普罗米修斯赛后的讨论

关于近年几笔转会:

Phys87:

Καλό είναι να μην κανουμε τους λογιστές. Να μην νοιάζει εμάς ποσά παίρνουν οι αθλητές. Κάποτε λέγαμε ο Καλαθης υπεραξία να έχουμε Καλαθη με 1,8, και πήραμε Νεντοβιτς και περι στην θέση του όπως γράφαμε και είδαμε τα αποτελέσματα. Επίσης λέγαμε καλύτερα Οκαρο απο Μητογλου που ήθελε ένα μυρριο να ανανεώσει και τελικά τότε πήγε Αρμανι και είδαμε τα αποτελέσματα. Ποτέ δεν είναι καλύτερο για εμένα πλέον. Να παίρνει ο κάθε αθλητής ότι ορίζει η αγορά, να μην με νοιάζει ποσό κάνει, αλλά μόνο αν ταιριάζει στην ομάδα μου γι τον ρόλο του.


关于字母弟:

Phys87:

Ο Κώστας είναι το μέλλον! Απλά ο Παπαγιαννης θα είναι χρήσιμος σαν τριτος!!

↑nikolas_asteri  RE:

26 χρονών είναι ο Κώστας, όχι 20. Μπορεί να γίνει ένας αξιοπρεπέστατος rim protector/καρφωτέρ (sic) τύπου ψηλός αλλά *το μέλλον* δεν είναι σίγουρα.


关于纳恩:

panpav:

Να το πω για να ξεμπερδεύω, αυτά που κάνει ο Nunn, μόνο ο Dominic το 1996 !


联赛赛后

关于胡安乔、卡莱扎基斯:

nikosvip:

Ανετη επικράτηση χωρίς να φορτσαρουμε ιδιαίτερα, ο Χουαντσο ανεβαίνει 13π και δίνει σημαντικές ανάσες στο Ντίνο.


Ναν στο χαλαρό πρώτος σκόρερ και σήμερα, θετικός ο Αντετο και απ τους μικρούς ο Καλαϊτζακης.



关于比尔多萨:

shtarkws:


Βιλντόζα σε 19 λεπτά 0 πόντοι με μόνο 3 προσπάθειες για 3, γίνεται ο αδύναμος κρίκος του ρόστερ


nikosvip:

Παίζει όντως καλη άμυνα και οργανωτικά δεν είναι τόσο κακος.


Νομίζω οι αδύναμοι κρίκοι του ροστερ "ηταν" ο Γκαι, ο οποίος μάλλον φεύγει το Γενάρη και πλέον ο Μπαλτεροφσκι.


签名档

海鸥缓缓向前飞来

绿色的树增添色彩

发表于2023-12-25 15:07:19
返回本版
1
/ 1
跳转

请您先 登录 再进行发帖

快速回复楼主
标题
建议:≤ 24个字
签名档
发布(Ctrl+回车)

您输入的密码有误,请重新输入